Aktualizacja polityki prywatności

Aktualizacja polityki prywatności

Polityka prywatności strony internetowej

www.ilonagolebiewska.pl

oraz widgetów z nią powiązanych

Z dniem 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”). RODO reguluje zasady przetwarzania danych osobowych i obowiązywać będzie w identycznym zakresie we wszystkich krajach Unii Europejskiej. 

Niniejsza polityka prywatności aktualizowana w dniu 23 maja 2018 r. opisuje zasady postępowania z danymi osobowymi (zgodnie z rozporządzeniem RODO w ramach funkcjonowania strony autorskiej Ilony Gołębiewskiej pod adresem: http://ilonagolebiewska.pl/polityka-prywatnosci/

Właścicielem strony jest Ilona Gołębiewska, zamieszkała w Warszawie (Polska). Adres do korespondencji pocztowej: Ilona Gołębiewska, Skr. pocztowa nr 58, 00-987 Warszawa 4, ul. Targowa 73. Kontakt z autorką jest możliwy poprzez formularz kontaktowy dostępny na fanpage’u strony w serwisie Facebook lub pod adresem mailowym strony – ilona.golebiewska@gmail.com. Właściciel strony jest administratorem danych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *