Księga Gości

tumblr_static_out_of_the_blue_free_verses

Drogie Czytelniczki, Drodzy Czytelnicy,


Jeszcze raz serdecznie witam Was na mojej stronie autorskiej.

Każdy tekst jest pisany dla Was i z myślą o Was.

Będzie mi bardzo miło, jeżeli zechcecie tutaj, w Księdze Gości, podzielić się swoimi wrażeniami o moich tekstach, książkach, bajkach, baśniach, opowiadaniach i tych wszystkich myślach, które zostały zamienione w słowa.

Bo jak wiecie już… słowa mają moc. Dlatego Wasze słowa są dla mnie bardzo ważne. Porozmawiajmy sobie… jak przy dobrej kawie 🙂 🙂 🙂

Dziękuję bardzo serdecznie za odwiedziny!

Do ponownego zobaczenia!

Pozdrawiam Was serdecznie!

Ilona Gołębiewska

21 Comments

 1. Moje dzieci zakochały się w Pani bajkach! 🙂 Dziękujemy! Z niecierpliwością czekamy na kolejne teksty 🙂 Pozdrawiam serdecznie! Ania

 2. Zaciekawił mnie tekst o tajemnicy z przeszłości… wspaniałe wspomnienia… chyba każdy z nas w dorosłym życiu wspomina takie chwile sama na sam z babcią lub dziadkiem i dopiero po jakimś czasie zdajemy sobie sprawę, jak byłe one cenne… czasu się nie cofnie, ale wspomnienia będą zawsze razem z nami! Pozdrawiam!

 3. Znajoma przekazała mi dobrą informację o Pani książce, której akcja dzieje się w Pniewie i nie mogłam uwierzyć w to, że moje rodzinne strony są dla Pani tak samo ważne jak i dla mnie 🙂 A niespodzianka z prequelem jest cudowna 🙂 Od razu zakochałam się w Alicji i jej wspomnieniach. Pisze Pani tak, że człowiek od razu przypomina sobie te dobre chwile ze swojego dzieciństwa i rodzinnego domu. Czekam z niecierpliwością na 2 odcinek i bardzo serdecznie pozdrawiam!!!
  P.S. Tak sobie wyobrażam stary dom 🙂

 4. Pani Ilono po raz kolejny gratuluję! Pisze Pani cudownie!

  1. Pięknie dziękuję za dobre słowo 🙂 Zawsze mobilizuje do dalszej pracy 🙂 Serdecznie pozdrowienia dla nauczycieli i uczniów z Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Pułtusku!!!

 5. Bardzo dziękuję za książkę,czytało się cudownie i szkoda,że tak krótko

  1. Dziękuję 🙂 Druga część prawie na ukończeniu 😉 Ta historia ma jeszcze wiele przed sobą, a i bohaterowie nie będą mieć tak lekko 😉 Pozdrawiam serdecznie! 🙂

   1. Liczę na dalszy ciąg i już się nie mogę doczekać:)
    Pozdrawiam

 6. Jestem słuchaczką UTW. Pani wykłady są dla mnie balsamem dla mojej duszy. Dziś zupełnie przypadkiem odkryłam Pani stronę i dowiedziałam się , że Pniewo jest zarówno dla Pani jak i dla mnie źródłem niesamowitych inspiracji. Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia 🙂

  1. Jak to miło, że moi studenci UTW tak dobrze czują się na moich wykładach 🙂 To dla mnie olbrzymi komplement 🙂 A z Pniewa można powiedzieć, że pochodzę 🙂 Tam spędziłam wczesne dzieciństwo 😉 Zapraszam do lektury mojej powieści „Powrót do starego domu”, której akcja rozgrywa się w Pniewie, Pułtusku i Wyszkowie 🙂 Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia! 🙂

 7. Pani Ilono,przeczytałam książkę w ciagu jednego dnia.Historia kobiety, która osiąga swój cel, spełnia marzenia to jest to!
  Ciepła, ciekawa historia.Nie mogę sie doczekać jej kontynuacji.Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na kolejną książkę.

  1. Jestem zdania, że w każdej kobiecie drzemie wiele energii do działania i pomysłów 🙂 Dziękuję za miłą wiadomość! Pozdrawiam serdecznie!

 8. Właśnie jestem po lekturze Pani książki „Powrót do starego domu”. Jestem zachwycona i wzruszona. To była prawdziwa przyjemność. Już dawno nie przeczytałam tak ciekawej i ciepłej historii, a już na pewno dawno tak się nie wzruszyłam. Czekam na więcej. Pozdrawiam i gorąco Pani kibicuję!

  1. Dziękuję pięknie za tak wspaniałą wiadomość! Piszę dalej i mam nadzieję, że niebawem i sprawie niespodziankę i zaskoczę 🙂 Pozdrawiam bardzo serdecznie!

 9. Witam Pani Ilono, jestem „na świeżo” po lekturze Pani nowej powieści „Miłość ma Twoje imię”. Musze przyznać, że jest to moje pierwsze spotkanie z Pani twórczością i z całego serducha muszę przyznać, już po pierwszej książce, że jest Pani jedną z moich ulubionych polskich autorek, a książek pożeram ogromną ilość! 🙂 Historia mojej imienniczki, która od lat zmaga się z przeszłością i zostaje „uratowana” przez Michała, wzbudziła we mnie radość przeplataną równocześnie ze wzruszeniem i wiarą, że uczciwość, dobroć i miłość są jednymi z najważniejszych cech, którymi powinniśmy kierować się w życiu. W następnej kolejności sięgam po sagę starego domu i jestem pewna, że zachwyci mnie równie jak „Miłość na Twoje imię”, na długo zostanie mi w myślach i będę do niej wracać równie często! Pozdrawiam serdecznie, życzę samych sukcesów i czekam niecierpliwie na kolejną książkę 🙂 Ania

  1. Pani Aniu, bardzo serdecznie dziękuję za tak serdeczne słowa 🙂 To dla mnie wielka radość, ale też motywacja do dalszej pracy! Polecam lekturę sagi starego domu, myślę że przypadnie Pani do gustu 🙂 A ja piszę dalej, zatem proszę trzymać kciuki! Pozdrawiam! 🙂

 10. Jestem zachwycona książką „Powrót do starego domu” . Napisała pani że pasją pani jest pisanie a moją czytanie więc czekam na efekty pani pasji.

  1. Dziękuję! Polecam lekturę Tajemnic starego domu i Pamiętnika ze starego domu. Pozdrawiam serdecznie! 🙂

 11. Dzień dobry, pani Ilono, chciałabym się z Panią skontaktować prywatnie przez e-maila, ponieważ mam sprawę dotyczącą literatury. Byłabym wdzięczna za kontakt. 🙂 Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *